“ПТСР: НЕВИДИМА РАНА ВІЙНИ”. ЦИКЛ ЛЕКЦІЙ ВІД МАРШУ СВОБОДИ (ВІДЕО)

Марш Свободи разом із Українською Вищою Медичною Школою продовжує публічну освітню програму щодо проблем психологічних та фізичних травм війни.

19 листопада у приміщенні Львівського муніципального театру відбувся захід Маршу Свободи “Поранена психіка. ПТСР та війна”, науковці, лікарі та представники пацієнтських спільнот мали змогу обговорити, що таке пост-травматичний стресовий розлад і як при ПТСР допомагає медичний канабіс. Свою лекцію “Підвалини постравматичного стресового розладу: від механізмів до новітніх методів лікування” представив професор Віктор Досенко з Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України.

Поранена психіка. ПТСР та війна. Лекція Віктора Досенка (відео lvivart.center)

“З 2015 року ми пройшли складний шлях, від повного нерозуміння суспільством проблеми медичного канабісу до кардинальних змін суспільної думки, а також спроб влади цю проблему вирішити через реформу законодавства”, – заявив на відкритті лекції співорганізатор Маршу Свободи, представник ГО “Міські ініціативи та суспільні трансформації” Назарій Совсун. За його словами попри промовистий рівень підтримки населення – майже 70 % за опитуванням, у парламенті було не ухвалено закону, який би відповідав на цей суспільний запит.

Лекція у Львові стала четвертим за рік просвітницьким заходом Маршу Свободи, після повномасштабного вторгнення ініціатива сфокусувалася на темі психічного здоров’я, передусім – пост-травматичному стресовому розладу.

Під час лекції “ПТСР – невидима рана війни” 7 серпня 2022 року. Виступ лікаря-психотерапевта Дмитра Ассонова (Фото Марш Свободи)
Під час лекції “ПТСР – невидима рана війни” 7 серпня 2022 року. (Фото Марш Свободи)

Залишити коментар

Scroll to Top