ПІД ІЗЮМОМ ЗАГИНУВ АКТИВІСТ ВАСИЛЬ ПЕТРОВІЧЕВ, ПОЗИВНИЙ “РУБІН”

6 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання біля Ізюма на Харківщині загинув Сергій Петровичев, він же Василий Волгин, відомий також серед побратимів за позивним «Рубін».

Сергій був людиною карколомної долі – активіст російських антитоталітарних організацій, який взяв активну участь у Революції Гідності, захоплений рішучістю українців боротися за вільне життя. Коли ж росія розв’язала війну проти України Сергій взяв у руки зброю, щоб боронити нашу батьківщину у складі добровольчих загонів. Він вважав, що процвітаюча, сильна та демократична Україна наближає падіння російського тоталітарного режиму.

У 2015 р. Сергій підірвався на міні та втратив ногу. Втім ані посттравматичний синдром, ані болі та супутні проблеми, що супроводжують життя людини з такими пораненнями не зламали його: Сергій отримав освіту програміста, захопився ліногравюрою та спортом, долучився до «Ігр героїв».

Коли ж розпочалося повномасштабне вторгнення російської орди в Україну, він без вагань знову встав на захист країни, яка стала для нього рідною.

Сергій був близьким до нашого руху. Він підтримував застосування канабісу у медичних цілях, про що відкрито говорив одним із перших в Україні, зокрема у нашому інтерв’ю 2016 року. Треба віддати належне його мужності. На власному досвіді переконаний у лікувальній дії канабісу, що зазнав важкого стресу, як в багатьох українських вояків, “він “Рубін” поширював ідеї Маршу Свободи, зокрема розвернувши стяг нашого руху на лінії бойового зіткнення.

На жаль, війна забирає життя найкращих. Саме таким і був Сергій. Вічна йому пам’ять та глибока вдячність! За всі ці роки він так і не отримав українське громадянство, але для нас Сергій Петровичев назавжди залишиться справжнім українцем. Герою Слава!

Залишити коментар

Scroll to Top